Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mthcls's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Finding Nemo 2003,  G)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
Finding Neverland 2004,  PG)
6
Before Sunset 2004,  R)
7
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
8
Happy Feet 2006,  PG)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
Click 2006,  PG-13)
12
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
13
Anger Management 2003,  PG-13)
14
The Italian Job 2003,  PG-13)
15
Sweet November 2001,  PG-13)
16
The Lake House 2006,  PG)
17
Constantine 2005,  R)
18
Panic Room 2002,  R)
19
Flightplan 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments