Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mtctookie2004's Rating My Rating
1
Set It Off 1996,  R)
2
Men in Black 1997,  PG-13)
3
Men in Black II 2002,  PG-13)
4
Training Day 2001,  R)
5
Police Academy 3 - Back in Training 1986,  PG)
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
7
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
8
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
9
Fantastic Four 2005,  PG-13)
10
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
11
Fantastic Voyage 1966,  PG)
12
Four Brothers 2005,  R)
13
Let's Go To Prison 2006,  R)
14
Prison of the Dead 2000,  R)
15
The Passion of the Christ 2004,  R)
16
Slaves to Passion 2005,  Unrated)
17
Beverly Hills Cop 1984,  R)
18
Beverly Hills Cop II 1987,  R)
19
Beverly Hills Cop III 1994,  R)
20
The Beverly Hillbillies 1993,  PG)
21
Vice Squad 1982,  R)
22
National Lampoon's Christmas Vacation 1989,  PG-13)
23
Maniac Cop 2 1990,  R)
24
Cop 1987,  R)
25
Halloween 1978,  R)
26
Halloween - Resurrection 2002,  R)
27
Halloween H2O 1998,  R)
28
Halloween II 1981,  R)
29
Halloween III - Season of the Witch 1982,  R)
30
Scream 1996,  R)
31
Scream, Blacula, Scream! 1973,  PG)
32
Scream 3 2000,  R)
33
Scream 2 1997,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments