My Favorite Movies
| mstweety620's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Lone Star State of Mind 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 9 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |










