My Favorite Movies


  msplayful25's Rating My Rating
1
Girlfight 2000,  R)
2
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
3
Frida 2002,  R)
4
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
Never Been Kissed
http://www.flixster.com/user/msplayful25/movie-list/my-favorite-movies/update
Spider-Man 2 add
5
Wanted 2008,  R)
6
American Gangster 2007,  R)
7
The Dark Knight 2008,  PG-13)
8
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
9
Mi Vida Loca (My Crazy Life) 1993,  R)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
12
Elf 2003,  PG)
13
The Other Boleyn Girl 2008,  PG-13)
14
American Me 1992,  R)
15
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
16
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
17
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments