Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MsPassion's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
2
High School Musical 2006,  G)
3
On the Line 2001,  PG)
4
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
5
Phone Booth 2003,  R)
6
Romeo Must Die 2000,  R)
7
School of Rock 2003,  PG-13)
8
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
9
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
I Love it So Madly Man *Hey WHy are u Dressed so Scary*You*
10
Riding in Cars with Boys 2001,  PG-13)
11
Halloween III - Season of the Witch 1982,  R)
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
Gorgez I LOVE IT
13
Bride of Chucky 1998,  R)
14
The Princess Diaries 2001,  G)
15
Crossroads 2002,  PG-13)
16
Silent Hill 2006,  R)
17
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
18
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
19
Mighty Morphin Power Rangers - The Movie 1995,  PG)
20
Turbo: A Power Rangers Movie 1997,  PG)
21
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
22
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
23
Spice World 1997,  PG)
24
Girls Will Be Girls 2002,  R)
25
Material Girls 2006,  PG)
26
The Boys in the Band 1970,  R)
27
Doragon bôru Z: Kono yo de ichiban tsuyoi yatsu (Dragon Ball Z: The Movie - The World's Strongest) 1990,  PG-13)
28
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug) 1991,  Unrated)
29
Doragon bôru Z 6: Gekitotsu! Hyakuoku powâ no senshitachi (Dragon Ball Z: Return of Cooler) 1992,  Unrated)
30
Doragon bôru Z 1: Ora no Gohan wo kaese (Dragon Ball Z: Dead Zone) 1997,  Unrated)
31
Return of the Dragon (The Way of the Dragon) 1973,  R)
32
Totally F***ed Up 1993,  Unrated)
33
Totally Spies - The Getaway 2001,  Unrated)
34
Tom and Jerry 2004,  Unrated)
35
Tom and Jerry - Whiskers Away 1952,  G)
36
Tom and Jerry - The Fast and the Furry 2005,  Unrated)
37
Tom and Jerry: The Magic Ring 2001,  Unrated)
38
Tom and Jerry:Hijinks and Shrieks 2003,  G)
39
Tom and Jerry - The Movie 1993,  G)
40
Tom and Jerry: Paws for a Holiday 2003,  Unrated)
41
Tom and Jerry Blast Off to Mars 2004,  Unrated)
42
Kim Possible: So the Drama 2005,  G)
43
Kim Possible: A Sitch in Time 2003,  G)
44
Kim Possible: The Secret Files ,  Unrated)
45
Perfect Murder, Perfect Town 2000,  Unrated)
46
A Perfect Murder 1998,  R)
47
From Justin To Kelly 2003,  PG)
48
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
49
House of Wax 1953,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments