My Favorite Movies
| msparky's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 2 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 3 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 4 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 5 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 6 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 7 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 8 |
Rocky Marciano 1999, R) |
|
| 9 |
WWE Armageddon (2006) 2006, Unrated) |
|
| 10 |
WWE - Eve of Destruction 2002, Unrated) |
|
| 11 |
WWE: The Rise & Fall of ECW , Unrated) |
|
| 12 |
Mick Foley's Greatest Hits & Misses: A Life in Wrestling 2004, Unrated) |
|
| 13 |
Hitman Hart: Wrestling with Shadows 1999, R) |
|
| 14 |
Grunt! The Wrestling Movie 1985, R) |
|
| 15 |
Road Warriors: The Life and Death of Wrestling's Most Dominant Tag Team 1986, Unrated) |














