Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mslyla's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
I <3 THiS MOViE!!!
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
AWWWWW THiS MOViE WAS SAD....BUT ONE OF MY FAV. ALL TiME L0VE STORY(=
3
Lilo & Stitch 2003,  G)
Lilo & Stitch
STiTCH iS SUPER KUTE;]
4
Saw 2004,  R)
Saw
W0W..THiS MOViE MAKE ME THINK AHAHAA KiNDA FREAKY iN A WAY TO0...
5
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
6
The Princess Diaries 2001,  G)
The Princess Diaries
HMMM..PRiNCESS R0CK XD
7
Harold & Kumar Go to White Castle 2004,  R)
Harold & Kumar Go to White Castle
THiS MOViE WAS HiLARiOUS!
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i LiKE THiS MOViE TO0;]
9
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
EH...NOT SO BAD
10
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
K0OL MOViE
11
Mulan 1998,  G)
12
Mulan II 2004,  G)
13
Monsters, Inc. 2001,  G)
14
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
15
Eurotrip 2004,  R)
16
The Grudge 2004,  PG-13)
17
The Grudge 2 2006,  PG-13)
18
Over the Hedge 2006,  PG)
19
Ice Age 2002,  PG)
20
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
AHAHAA i LOVE DORi & NEMO!! THEY'RE BOTH SO KUTE^.^
21
Without A Paddle 2004,  PG-13)
Without A Paddle
FUNNYASS MOViE!
22
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
23
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
24
Scary Movie 2000,  R)
25
Scary Movie 2 2001,  R)
26
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
27
Scary Movie 4 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments