My Favorite Movies
| MsLittle's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 2 |
Elf 2003, PG) |
|
| 3 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 13 |
Troy 2004, R) |
|
| 14 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 15 |
Wedding Crashers 2005, R) |















