Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Mslil2gud's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
5
High School Musical 2006,  G)
6
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
7
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
one of my favourites
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
Harry Potter and the Half-Blood Prince
way better than the 5th
12
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
13
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
16
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
17
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
18
The Forbidden Kingdom 2008,  PG-13)
19
Kismat Konnection (Lucky Charm) 2008,  Unrated)
Kismat Konnection (Lucky Charm)
Very nice movie..cute love story
20
Om Shanti Om 2007,  Unrated)
21
Jaane Tu Ya Jaane Na 2008,  Unrated)
Jaane Tu Ya Jaane Na
hit super hit . best movie very very very gooood
22
Love Story 2050 2008,  Unrated)
23
X-Men 2000,  PG-13)
24
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
25
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
AWSM....jst gr8 .
26
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments