My Favorite Movies


  msjsams's Rating My Rating
1
Casablanca 1942,  PG)
2
Ben-Hur 1959,  G)
3
Braveheart 1995,  R)
4
From the Terrace 1960,  Unrated)
5
To Catch a Thief 1955,  Unrated)
6
Strangers on a Train 1951,  PG)
7
The Detective 1968,  Unrated)
8
Midnight Lace 1960,  R)
9
The Prize 1963,  Unrated)
10
Torn Curtain 1966,  PG)
11
Yellowstone Kelly 1959,  Unrated)
12
The Magnificent Seven 1960,  R)
13
Goodbye Again 1961,  Unrated)
14
In Name Only 1939,  Unrated)
15
Where Love Has Gone 1964,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments