My Favorite Movies
| msgucci12007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 2 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 3 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 13 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 14 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |














