My Favorite Movies
| msfinest2000's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Friday 1995, R) |
|
| 4 |
Friday Night Lights 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 6 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 7 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 8 |
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993, R) |
|
| 9 |
The Color Purple 1985, PG-13) |
|
| 10 |
Roman Holiday 1953, Unrated) |
|
| 11 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |











