My Favorite Movies
| msdaria2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Seven Pounds 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 4 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 5 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 7 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 8 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 11 |
Wild Wild West 1999, PG-13) |
|
| 12 |
Ali 2001, R) |
|
| 13 |
The Legend of Bagger Vance 2000, PG-13) |













