My Favorite Movies
| msblak808's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 2 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 3 |
Sybil 1976, Unrated) |
|
| 4 |
The Long Kiss Goodnight 1996, R) |
|
| 5 |
Underworld 2003, R) |
|
| 6 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 7 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
|
| 8 |
Identity 2003, R) |
|
| 9 |
Man cheng jin dai huang jin jia (Curse of the Golden Flower) 2006, R) |
|
| 10 |
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Better Off Dead 1985, PG) |
|
| 13 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 14 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 15 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 16 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 17 |
Transformers 2007, PG-13) |


















msblak808 posted 3 years ago
This movie is the ish!! If u haven't already seen it, climb out from under that rock and check it out!!!
msblak808 posted 3 years ago
I am not done yet!!!!