My Favorite Movies
Give list a short description
| mrszuit's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Guess Who 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Hellboy 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 6 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 9 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Game Plan 2007, PG) |










