Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MrsNikkiSixx's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
luv it the best out of the two
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
luvd it
3
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
this waz a thrilling movie about lower class and upper class
4
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
jim carry is so sweet i met him in hollywood once
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
it is the best one
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
very good
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
it is ok
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
this movie waz awesome i own it daniel waz not as cute as wen he waz in the 1st 2nd 3rd
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
this movie i hav not seen but it sounds really good
10
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
Austin Powers: International Man of Mystery
it is awesome
11
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
it is one of the best i like fat bastard lol
12
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
omg this waz the funniest austin powers yet

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments