My Favorite Movies


  1. MrsHemsley
  2. -x-lizzie-x-

al of dem films

  MrsHemsley's Rating My Rating
1
Resident Evil 2002,  R)
2
Without A Paddle 2004,  PG-13)
3
Underworld 2003,  R)
Underworld
fukin gud film
4
The Goonies 1985,  PG)
5
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
seen it
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
fukin gud i luv da part wen da girl was havin sex n her mum walked in n sud do ya wnt a condom lol
7
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
seen it god!!! lol
8
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
zombies im scared of dem lol kewl film still
9
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
kl
10
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)
11
The Amityville Horror 2005,  R)
The Amityville Horror
itss sooo scary ma heart neearly stoppd!!
12
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
love it!
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
kl
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
seen it i luv hilary duff!
15
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
kewl
16
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
i hav seen it!
17
Saw II 2005,  R)
Saw II
kl im scared i need a hug lol
18
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
seen it
19
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
seen it
20
Bride of Chucky 1998,  R)
21
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
seen it
22
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
23
Silent Hill 2006,  R)
Silent Hill
fukin quality
24
Freddy vs. Jason 2003,  R)
25
Failure to Launch 2006,  PG-13)
Failure to Launch
seen most of it!x
26
Interview with the Vampire 1994,  R)
27
The Ring Two 2005,  PG-13)
28
American Wedding 2003,  R)
29
Daddy Day Care 2003,  PG)
30
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
The Exorcism of Emily Rose
its wel gud i watched it wid ma mam but it was scary !
31
Crossroads 2002,  PG-13)
32
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
33
Bloodrayne 2006,  R)
Bloodrayne
i fukin lov tis film i got da game tuu lol

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments