My Favorite Movies
| mrsapra's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Something New 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 4 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 6 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 7 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 11 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 13 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 15 |
Legends of the Fall 1994, R) |
|
| 16 |
Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 18 |
National Treasure 2004, PG) |


















