My Favorite Movies


  mrpta's Rating My Rating
1
Dr. No 1962,  PG)
2
The Departed 2006,  R)
3
Little Miss Sunshine 2006,  R)
Little Miss Sunshine
The silliest, most random and entertaining comedy...
4
The Living Daylights 1987,  PG)
5
Layer Cake 2004,  R)
6
Thank You For Smoking 2005,  R)
7
Love Actually 2003,  R)
8
Sin City 2005,  R)
9
The Tailor of Panama 2001,  R)
10
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981,  PG)
11
Broken Flowers 2005,  R)
12
Batman Begins 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments