My Favorite Movies


  mrgnutz86's Rating My Rating
1
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
2
A.I. Artificial Intelligence 2001,  PG-13)
3
Shrek 2001,  PG)
4
Shrek 2 2004,  PG)
5
Freaky Friday 2003,  PG)
6
A Clockwork Orange 1971,  R)
7
The Lion King 1994,  G)
8
Gladiator 2000,  R)
9
A Beautiful Mind 2001,  PG-13)
10
The Notebook 2004,  PG-13)
11
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments