Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mrglitch's Rating My Rating
1
Saw III 2006,  R)
2
Saw II 2005,  R)
3
Saw IV 2007,  R)
4
Saw 2004,  R)
5
Revolver 2005,  R)
6
Léon (The Professional) 1994,  R)
Léon (The Professional)
gary oldman and jean reno the best actors in this movie
7
The Boondock Saints 2000,  R)
8
Pulp Fiction 1994,  R)
9
Sleepy Hollow 1999,  R)
10
From Hell 2001,  R)
11
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999,  R)
12
Zoolander 2001,  PG-13)
13
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
14
Trainspotting 1996,  R)
15
Crank 2006,  R)
Crank
best ever movie a must see, and awesome ringtone
16
Smokin' Aces 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments