My Favorite Movies
| MRCpersonal's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G)
i can't wait for all my fans to see this movie it's gonna totally rock,it premieres on april 10th and i'm hoping it becomes as sucessful as the show it self.. |
|
| 2 |
Bolt 2008, PG) |
|
| 3 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 4 |
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience 2009, G) |
|
| 5 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 8 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 9 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 10 |
High School Musical: The Concert 2007, Unrated) |
|
| 11 |
Soccer Mom 2008, PG) |
|
| 12 |
Dadnapped 2009, Unrated) |
|
| 13 |
The Clique 2008, PG) |
|
| 14 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |















thetruthdammit posted 3 years ago
well done on your movies, cant wait to see them. total chic flic list. Looks enjoyable.
inlovewithavampire posted 3 years ago
hey, i thought one of ur fave movies was steel magnolias...