My Favorite Movies
| mpoff08's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 2 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 4 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 5 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 6 |
We Were Soldiers 2002, R) |
|
| 7 |
Glory Road 2006, PG) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Kicking and Screaming 1995, R) |
|
| 10 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 11 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 13 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Mr. Baseball 1992, PG-13) |
|
| 15 |
300 2007, R) |
|
| 16 |
16 Blocks 2006, PG-13) |
















