My Favorite Movies
| mozabsb2000's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 12 |
Armageddon 1998, PG-13) |












