My Favorite Movies


  moz1959mel's Rating My Rating
1
Donnie Darko 2001,  R)
2
Sin City 2005,  R)
3
Braveheart 1995,  R)
4
The Ring 2002,  PG-13)
5
Pretty Woman 1990,  R)
6
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
7
War of the Worlds 2005,  PG-13)
8
Gladiator 2000,  R)
9
There's Something About Mary 1998,  R)
10
King Kong 2005,  PG-13)
11
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
12
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments