My Favorite Movies


  MouseDuh's Rating My Rating
1
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
2
Shrek 2 2004,  PG)
3
Mean Girls 2004,  PG-13)
4
A Cinderella Story 2004,  PG)
5
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
6
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
8
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
9
Scary Movie 2000,  R)
10
About a Boy 2002,  PG-13)
11
There's Something About Mary 1998,  R)
12
The Incredibles 2004,  PG)
13
Finding Nemo 2003,  G)
14
The Ring 2002,  PG-13)
15
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
16
American Pie 1999,  R)
17
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
18
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
19
Forrest Gump 1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments