Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mouse24mouse's Rating My Rating
1
The Passion of the Christ 2004,  R)
The Passion of the Christ
this is true he did this for us
2
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
so funny and fun to watch
3
Saving Private Ryan 1998,  R)
4
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
5
Mission Impossible 1996,  PG-13)
6
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
7
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
8
Enemy of the State 1998,  R)
Enemy of the State
any movie that will smith plays in is always great
9
xXx: State of the Union 2005,  R)
xXx: State of the Union
not as good as the first one
10
Men in Black 1997,  PG-13)
11
Men in Black II 2002,  PG-13)
12
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
13
Bad Boys 1995,  R)
14
Bad Boys II 2003,  R)
15
Into the Blue 2005,  PG-13)
Into the Blue
a great movie
16
Top Gun 1986,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments