My Favorite Movies


  mothersnyder's Rating My Rating
1
The Wicker Man 2006,  PG-13)
2
Lady in the Water 2006,  PG-13)
3
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
4
Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure 2001,  G)
5
Lady and the Tramp 1955,  G)
6
Three Men and a Little Lady 1990,  PG)
7
Saw III 2006,  R)
8
Little Man 2006,  PG-13)
9
Cars 2006,  G)
Cars
funny!!!!
10
Monster House 2006,  PG)
11
An American Haunting 2006,  PG-13)
12
The Break-Up 2006,  PG-13)
The Break-Up
its so funny
13
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
it is so funny and the squierl is my son lol.
14
The Butterfly Effect 2 2006,  R)
15
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
loved it
16
The Descent 2005,  R)
The Descent
was awsome i scraim and scared my cat.
17
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
was on the edge of my seat.
18
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
was very funny
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
was the best cant wait to see the next one.
20
The Entity 1982,  R)
21
Harry and the Hendersons 1987,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments