My Favorite Movies
| motahami's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scent of a Woman 1992, R) |
|
| 2 |
The Recruit 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Serpico 1973, R) |
|
| 4 |
Casablanca 1942, PG) |
|
| 5 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 6 |
The Game 1997, R) |
|
| 7 |
88 Minutes 2007, R) |
|
| 8 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 9 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 10 |
The Godfather, Part III 1990, R) |










