My Favorite Movies
| mossupthehero's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Streets of Fire 1984, PG) |
|
| 2 |
Freejack 1992, R) |
|
| 3 |
Little Voice 1998, R) |
|
| 4 |
Cyrano De Bergerac 1990, PG) |
|
| 5 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 7 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 8 |
Before Sunrise 1995, R) |
|
| 9 |
Before Sunset 2004, R) |
|
| 10 |
sex, lies, and videotape 1989, R) |











mossupthehero posted 3 years ago
GATTACA IS NOT IN THE SYSTEM - HOW SHIT IS THAT?????