Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  morganawinter's Rating My Rating
1
Stardust 2007,  PG-13)
2
Perfume: The Story of a Murderer 2006,  R)
3
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
4
Love Actually 2003,  R)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
13
Brokeback Mountain 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments