My Favorite Movies
Give list a short description
| morgan1kimble's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Brave New Girl 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 4 |
American Pie 1999, R) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 9 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 11 |
The Legend of Sleepy Hollow 1999, PG) |
|
| 12 |
The Legend of Sleepy Hollow 1979, PG) |
|
| 13 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |












