My Favorite Movies
| MORGAN144's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
Just Friends 2005, PG-13) |












