My Favorite Movies


  1. MorbidCreeper
  2. Jenna

Give list a short description

  MorbidCreeper's Rating My Rating
1
Zombi 2 1979,  R)
2
Dead Alive (Braindead) 1992,  R)
3
Paura nella città dei morti viventi (City Of The Living Dead) (The Gates of Hell) 1980,  R)
4
Cannibal 2008,  R)
5
The Return of the Living Dead 1985,  R)
6
Non ho sonno (Sleepless) 2001,  R)
7
Cannibal Holocaust 1979,  NC-17)
8
Night of the Living Dead 1990,  R)
9
Inside (À l'intérieur) 2007,  R)
10
Dèmoni (Demons) 1985,  R)
11
Dawn of the Dead 2004,  R)
12
Slither 2006,  R)
13
The Hills Have Eyes 2006,  R)
14
Demons 2 - The Nightmare Returns 1986,  R)
15
Planet Terror (Grindhouse Presents: Robert Rodriguez's Planet Terror) 2007,  R)
16
Dawn of the Dead 1978,  R)
17
Day of the Dead 1985,  Unrated)
18
Land of the Dead 2005,  R)
19
Suspiria 1977,  R)
20
Creep 2004,  R)
21
E tu vivrai nel terrore - L'aldilà (The Beyond) 1981,  R)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. stuntgirlstef
    stuntgirlstef posted 3 years ago

    I LOVE your taste in movies.