My Favorite Movies


  Moonshinewhisky's Rating My Rating
1
The Godfather, Part II 1974,  R)
2
Dr. Strangelove Or How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb 1964,  PG)
3
Taxi Driver 1976,  R)
4
Scarface 1983,  R)
5
The Deer Hunter 1978,  R)
6
Sunset Boulevard 1950,  Unrated)
7
All About Eve 1950,  PG)
8
Dial M for Murder 1954,  PG)
9
Interiors 1978,  PG)
10
The Apartment 1960,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments