My Favorite Movies
| moonriver86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Playing by Heart 1998, R) |
|
| 3 |
Runaway Jury 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Behind Enemy Lines 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Truth About Cats & Dogs 1996, PG-13) |
|
| 8 |
Premonition 2007, PG-13) |
|
| 9 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Sweet November 2001, PG-13) |










