My Favorite Movies
| moondragen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 2 |
Aladdin and the King of Thieves 1999, G) |
|
| 3 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 4 |
Darkness Falls 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Con Air 1997, R) |
|
| 12 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 13 |
Instinct 1999, R) |













