My Favorite Movies
| moondemon17's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 2 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 3 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 4 |
Garden State 2004, R) |
|
| 5 |
But I'm A Cheerleader 1999, R) |
|
| 6 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 7 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 8 |
Stigmata 1999, R) |
|
| 9 |
Frida 2002, R) |
|
| 10 |
The Constant Gardener 2005, R) |
|
| 11 |
Sin City 2005, R) |
|
| 12 |
Blood and Chocolate 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Young Frankenstein 1974, PG) |
|
| 14 |
Lost and Delirious 2001, R) |
|
| 15 |
Wanted 2008, R) |















