My Favorite Movies


  mookjones16's Rating My Rating
1
Boyz n the Hood 1991,  R)
2
Paid in Full 2002,  R)
3
South Central 1992,  R)
4
Bluehill Avenue 2001,  R)
5
Shottas 2002,  R)
6
Fresh 1994,  R)
7
Menace II Society 1993,  R)
8
National Security 2003,  PG-13)
9
Tales from the Hood 1995,  R)
10
In Too Deep 1999,  R)
11
Waist Deep 2006,  R)
12
Friday 1995,  R)
13
Repo Man 1984,  R)
14
Hot Boyz 1999,  R)
15
Saw 2004,  R)
16
Saw II 2005,  R)
17
Saw III 2006,  R)
18
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
19
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
20
Final Destination 3 2006,  R)
21
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996,  R)
22
Next Friday 2000,  R)
23
Friday After Next 2002,  R)
24
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
25
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
26
Original Gangstas 1996,  R)
27
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments