My Favorite Movies
| moodymarie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Minority Report 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Sleepless in Seattle 1993, PG) |
|
| 5 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Shooter 2007, R) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 9 |
Angels in the Outfield 1994, PG) |
|
| 10 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 11 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 13 |
Crocodile Dundee II 1988, PG) |
|
| 14 |
Hostel 2006, R) |
|
| 15 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 17 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 18 |
The Bucket List 2007, PG-13) |


















