Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  moody's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
2
Men of Honor 2000,  R)
3
Men in Black II 2002,  PG-13)
4
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
6
Troy 2004,  R)
7
Face/Off 1997,  R)
8
George of the Jungle 1997,  PG)
9
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
10
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
11
The Lion King 1994,  G)
12
City of Angels 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments