My Favorite Movies
my movies
| montii's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 4 |
Breakfast at Tiffany's 1961, PG) |
|
| 5 |
Sixteen Candles 1984, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Sin City 2005, R) |
|
| 9 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie 1999, R) |
|
| 11 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Fat Albert 2004, PG) |
|
| 13 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 14 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 15 |
Sorority Boys 2002, R) |
|
| 16 |
Road House 1989, R) |
|
| 17 |
Aeon Flux 2005, PG-13) |

















