My Favorite Movies


  MONNERYJEFF's Rating My Rating
1
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
2
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
3
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
4
The Mask 1994,  PG-13)
5
Liar Liar 1997,  PG-13)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
8
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
9
Stargate 1994,  PG-13)
10
Stargate: The Ark of Truth 2008,  Unrated)
11
Transformers 2007,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
15
Back to the Future 1985,  PG)
16
Back to the Future Part II 1989,  PG)
17
Back to the Future Part III 1990,  PG)
18
Garfield - The Movie 2004,  PG)
19
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006,  PG)
20
Stargate: Continuum 2008,  Unrated)
21
High School Musical 2006,  G)
22
High School Musical 2 2007,  G)
23
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
24
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
25
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
26
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
27
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
28
The Dead Zone 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments