My Favorite Movies
| monkygirl920's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 2 |
All Dogs Go To Heaven 2 1996, G) |
|
| 3 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Tomorrow Never Dies 1997, PG-13) |
|
| 5 |
Spy Kids 2001, PG) |
|
| 6 |
Spy Kids 3-D - Game Over 2003, PG) |
|
| 7 |
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 2002, PG) |
|
| 8 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 9 |
Little Shop of Horrors 1986, PG-13) |
|
| 10 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Bewitched 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Railway Children 1970, G) |
|
| 13 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 14 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 15 |
The Neverending Story 1984, PG) |
|
| 16 |
The Neverending Story II: The Next Chapter 1990, PG) |
|
| 17 |
The NeverEnding Story III - Escape From Fantasia 1994, G) |
|
| 18 |
A Cinderella Story 2004, PG) |


















