My Favorite Movies
| monkeypack9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Sandlot 1993, PG) |
|
| 5 |
The Sandlot 2 2005, PG) |
|
| 6 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 7 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 8 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 9 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 10 |
Child's Play 3 1991, R) |
|
| 11 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Little Vampire 2000, PG) |
|
| 13 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |













