Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MonkeyHobo's Rating My Rating
1
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
the best ever killer beast YEAH go giant gorrilla
2
Freddy Got Fingered 2001,  R)
Freddy Got Fingered
the most funny movie that i ever saw it makes yo stop eating your cheese sandwiches
3
Harold & Kumar Go to White Castle 2004,  R)
Harold & Kumar Go to White Castle
i laughed soooooooooooooooooo
ooooooooooo much ewww gross 4some dude with boils
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
Jumanji 1995,  PG)
Jumanji
some old school robin williams and awesome animals and stuff awesome and funny in parts
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
awesomely cul yeah go crazy gollum smeagul guy
7
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
definately the best and most funny animated movie ever always good to have some spuddies
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
real gud movie but takes a while to get into it
9
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
hahago adam sandler as the poor little piss stain kid hahaha
10
Big Daddy 1999,  PG-13)
Big Daddy
classic comedy always a good laugh
11
The Lovely Bones 2009,  PG-13)
The Lovely Bones
I Loved It

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments