My Favorite Movies


  MonkeyDude100's Rating My Rating
1
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
ha ha ha so funny
2
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
This is funny Hammy says "but i like the cookie
3
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
Great fantastic its greatastic
4
Jurassic Park 1993,  PG-13)
Jurassic Park
I like it when the man gets eaten in the toilet
5
Eragon 2006,  PG)
Eragon
ooooo
6
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
7
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
This So toatlly Rocks dude
8
Jaws 1975,  PG)
9
Galaxy Quest 1999,  PG)
10
Employee of the Month 2006,  PG-13)
11
The Wild 2006,  G)
The Wild
This is good
12
Sky High 2005,  PG)
Sky High
Its aright
13
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
14
X-Men 2000,  PG-13)
15
Doctor Who 1996,  Unrated)
16
Lee Evans: XL Tour Live 2005 ,  Unrated)
Lee Evans: XL Tour Live 2005
ive seen it
17
Ghostbusters 1984,  PG)
Ghostbusters
Now this is good
18
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
19
Ghostbusters 2 1989,  PG)
20
Chicken Little in Disney Digital 3-D ,  G)
21
Click 2006,  PG-13)
22
Chicken Little 2005,  G)
23
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
24
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
25
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
26
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
27
Lilo & Stitch 2003,  G)
28
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005,  PG)
29
Meet the Robinsons 2007,  G)
30
The Pacifier 2005,  PG)
31
Shrek 2001,  PG)
32
Shrek 2 2004,  PG)
33
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003,  Unrated)
34
Eight Legged Freaks 2002,  PG-13)
35
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
36
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
37
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments