My Favorite Movies
| monicaer14's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 2 |
Cinderella 1994, G) |
|
| 3 |
Cinderella Man 2005, PG-13) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 6 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 7 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 8 |
Kim Possible: So the Drama 2005, G) |
|
| 9 |
Kim Possible: A Sitch in Time 2003, G) |
|
| 10 |
Kim Possible: The Secret Files , Unrated) |
|
| 11 |
Sungnyangpali sonyeoui jaerim (Resurrection of the Little Match Girl) 2002, Unrated) |
|
| 12 |
Little Bear - Feel Better Little Bear 2003, Unrated) |
|
| 13 |
Care Bears - Adventures in Care-a-Lot 2004, Unrated) |
|
| 14 |
Brother Bear 2 2006, G) |
|
| 15 |
101 Dalmatians 1961, G) |
|
| 16 |
Spy Kids 2001, PG) |
|
| 17 |
Spy Kids 3-D - Game Over 2003, PG) |
|
| 18 |
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 2002, PG) |
|
| 19 |
I Spy 2002, PG-13) |
|
| 20 |
Kids World 2000, PG) |
|
| 21 |
Kids 1995, NC-17) |
|
| 22 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 23 |
300 2007, R) |
|
| 24 |
Lewis Black: Black on Broadway 2004, Unrated) |
|
| 25 |
Stripes 1981, R) |
|
| 26 |
Racing Stripes 2005, PG) |


























