My Favorite Movies


  monica0190's Rating My Rating
1
The Reaping 2007,  R)
2
Night at the Museum 2006,  PG)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
Silent Hill 2006,  R)
6
Super Size Me 2003,  PG-13)
7
The Lion, the Witch, & the Wardrobe (TV SHOW) ,  G)
8
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
9
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
Moulin Rouge!
Excellent movie
10
Van Helsing 2004,  PG-13)
11
Flightplan 2005,  PG-13)
12
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
13
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
14
Cruel Intentions 1999,  R)
15
Resident Evil 2002,  R)
16
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
17
Transporter 2 2005,  PG-13)
18
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
Really funny
19
Wedding Crashers 2005,  R)
20
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
21
Mean Girls 2004,  PG-13)
22
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
23
V for Vendetta 2006,  R)
24
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
25
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
26
50 First Dates 2004,  PG-13)
27
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
28
Sin City 2005,  R)
29
White Chicks 2004,  PG-13)
30
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments