My Favorite Movies


  MoneyMurda's Rating My Rating
1
Scarface 1983,  R)
Scarface
this my life
2
Bluehill Avenue 2001,  R)
Bluehill Avenue
this is my life in realality
3
Belly 1998,  R)
Belly
reminds me of me at times
4
State Property 2 2005,  R)
State Property 2
this is how i might b in the future
5
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
6
Love and a Bullet 2002,  R)
Love and a Bullet
this is the shit
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
IF I GET MARRIED I WOULD LIKE ME AND MY WIFE 2 B AGENTS JUST LIKE THIS BUT NOT TRYIN 2 KILL EACH OTHA.
8
Bad Boys II 2003,  R)
9
Navy Seals 1990,  R)
Navy Seals
thought about it
10
Friday 1995,  R)
11
Next Friday 2000,  R)
12
Friday After Next 2002,  R)
13
Bait 2000,  R)
14
Da Block Party 2004,  Unrated)
15
Money Talks 1997,  R)
16
He Got Game 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments